Biz Cevahir Haliç AVM

Biz Cevahir, Cevahirler İnşaat A.Ş. ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben  üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgeye katma değer sağlama ve istihdam yaratma amacıyla hizmet vermektedir. Bünyesinde 101 mağaza ve kiosk ve yeme-içme ünitesi bulunan alışveriş merkezi, kaliteli hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunmaktadır. 20.000 m2 kiralanabilir alanı,  400 araç kapasiteli otoparkı ile toplamda altı katta konforlu ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatan Biz Cevahir Haliç AVM, yeme içme alanları, bünyesinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland ve Karadeniz bölgesinin sevilen giyim firması B&Oil, yurt içi ve yurt dışında mobilyanın öncüsü NDesign ile her ihtiyaca yönelik bir deneyim sunuyor. Ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceği çocuk oyun alanı Playland ise hem çocuklara hem de ailelerine sosyalleşme fırsatı veriyor.

Açılış Basın Bülteni

Biz Cevahir Haliç AVM’de mağaza kiralama talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

[contact-form to=”info@bizcevahirhalicavm.com” subject=”Kiralama Formu”][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Eposta” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Website” type=”url”][contact-field label=”Marka” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Şirket Ünvanı” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Kuruluş Tarihi” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Şirket Merkezi Adresi” type=”textarea” required=”1″][contact-field label=”Şirket Merkezi Telefonu” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Vergi Dairesi ve No” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Ticaret Odası ve Sicil No” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Yönetim Kurulu Başkanı Adı” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Genel Müdür Adı” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Biz Cevahir Haliç AVM proje ve kat bilgilerine sahip misiniz?” type=”radio” options=”Evet,Hayır”][contact-field label=”Mağaza için talep ettiğiniz alan (m²)” type=”text”][contact-field label=”Kiralanacak mağazanın işletme şekli” type=”radio” options=”Merkez,Bayi”][contact-field label=”Zincir mağazalarınız var mı?” type=”radio” options=”Var,Yok”][contact-field label=”Mağazanız hakkında belirtmek istedikleriniz” type=”textarea”][/contact-form]